Kontact

Kontakt oss

Kontakt informasjon / Contact information

Adresse/Address:
Youngstorget 5. 6etg.
NO-0181 Oslo – Norway

Tel.: +47 – 22 39 60 70
Fax: +47 – 22 39 60 71
Office E-mail: post@noriss.no

MERK. NORISS har beregrenset setnralbordtjeneste og det kan i perioder være vanskelig å få svar på hovednummeret. Ta derfor kontakt direkte med den du søker på direkte nummer eller mobil, eller send oss en e-post
Note. NORISS has limited swiftboardassistanse – main phonenumber 22 39 60 70. Please make your call directly to the person you seek using office number og mobile. Or send us an e-mail.

Staben Telefon Epost
Erik Reinert M: +47 90 16 13 91 erik.reinert@noriss.no
Florentina Harbo Off: +47 22 39 60 74 – M: +47 97 60 56 29 florentina.harbo@noriss.no
Franck Orban M: +47 47 27 17 94 franck.orban@noriss.no
Godrun Gaarder Off: +47 22 39 60 77 M: +47 95 96 59 83 godrun.gaarder@noriss.no
Hallvard Bakke Off: +47 22 39 60 76 M: +47 40 47 15 00 hallvard.bakke@noriss.no
Hugo Overgaard Off: +47 22 39 60 75 M: +47 95 86 11 33 hugo.overgaard@noriss.no
Ingrid E. Neste Off: +47 22 39 60 80 M: +47 913 48 224 ingrid.neste@noriss.no
Jacob Børresen M: +47 40 85 89 63 jacob.borresen@noriss.no
Johan J. Jakobsen Off: +47 22 39 60 78 M: +47 93 06 35 50 johan.jakobsen@noriss.no
Jon Bingen Off. +47 22 39 60 72 M: +47 90 79 51 62 jon.bingen@noriss.no
Tore Wikan Off: +47 22 39 60 81 M: +47 45 41 43 20 tore.wikan@noriss.no
Øystein Steiro Mobil: +47 90 77 53 95 oystein.steiro@noriss.no

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>